Verbouwing TV de Hulk in nieuwe fase

06 oktober 2019


De afgelopen maanden is het voor het merendeel van onze leden rustig geweest met nieuws over de verbouwing van ons clubhuis. Sinds eind september/begin oktober zijn we echter in een nieuwe fase beland. De kapvergunning is niet alleen aangevraagd, maar ook verleend. Daarnaast is er hard gewerkt aan de omgevingsvergunning (nodig om te starten met de voorgenomen verbouwing) en is deze ingediend bij de gemeente. Er is dus heel veel werk achter de schermen verricht om de verbouwing te kunnen starten. De inspraakprocedure gaat nu van start. Inmiddels gaan we wel door met de voorbereidingen, bijvoorbeeld het verwijderen van struiken om plaats te kunnen bieden aan zakken zand die nodig zijn voor het ophogen van de grond voor de nieuwe kleedkamers en het nieuwe Zuidterras. De echte verbouwing zal in week 32 van 2020 starten met de sloop van de huidige kleedkamers en toiletten. Via de website en Nieuwsbrieven per mail zullen we u verder op de hoogte houden, onder andere van de werkzaamheden van de Interieurcommissie die zich gaat bemoeien met de inrichting van ons clubhuis. Wordt vervolgd!

 

Nieuwscategorieën Algemeen nieuws

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 229 238 521

TV de Hulk

Dwaalpark 1
1622 KZ Hoorn